1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4850
update-catalogue
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)

Landschap met boer bij een moestuin, huizen op de achtergrond

doek

36 x 48 cm.

gesign. r.o.

Uit de collectie van een heer van stand

1

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440

outbid-warning
Overboden