1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Rivierlandschap met vele figuren bij een werf
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Overboden