1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4809
update-catalogue
Hollandse school, 18e/19e eeuw

Rivierlandschap met vele figuren bij een werf

paneel

18,5 x 26 cm.

1

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden