1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099971779
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4837
update-catalogue
Théophile de Bock (1851-1904)

Gezicht op een vaart. Hierbij ets, koeien, door Willem de Zwart.

houtskooltekening

22 x 33 cm.

resten sign. r.o. en ets, 25 x 32 cm.

2

Taxatie: € 60 - 100
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60

outbid-warning
Overboden