1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Théophile de Bock (1851-1904)
Gezicht op een vaart. Hierbij ets, koeien, door Willem de Zwart.
resten sign. r.o. en ets, 25 x 32 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Overboden