3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4506
Barend Gael (1630-1698)
Dorpsstraat met figuren bij een herberg
paneel
22 x 27 cm.
gesign. l.o.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 950
Hamerprijs: € 950
Hamerprijs:
€ 950