020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4852
Arie Johannes Zwart (1903-1981)
Houthakkers bij een boerderij
doek
50 x 70 cm.
gesign. r.o.
1
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden