5e zitting - Donderdag 12 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4907
Alphons Vermeir (1905-1994)
Stadsgezicht
50 x 65 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100