Catalogusnummer: 5082
Lucebert (1924-1994)
Compositie met dierfiguur
litho
49 x 62 cm.
gesign. r.o., 92/100
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Hamerprijs:
€ 300