5082
Catalogusnummer: 5082
Lucebert (1924-1994)

Compositie met dierfiguur

litho

49 x 62 cm.

gesign. r.o., 92/100

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300