Catalogusnummer: 4862
Willem Witsen (1860-1923)

Wachtende rijtuigen bij Waterloo Bridge, Londen

ets en aquatint

27,8 x 36,7 cm.

gesign. r.o., De Groot 62, Boon 60

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440