1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Willem Witsen (1860-1923)
Wachtende rijtuigen bij Waterloo Bridge, Londen
gesign. r.o., De Groot 62, Boon 60
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440
Overboden