1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4861
update-catalogue
Willem Witsen (1860-1923)

Twee staande breisters in een landschap in Ede

ets, 1e staat

28 x 33 cm.

resten signatuur r.o., De Groot 77, Boon 71, van Wisselingh 407

1

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180

outbid-warning
Overboden