1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Marius Bauer (1867-1932)
Drie etsen, hierbij een ets door G.J. Staller
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Overboden