1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4865
update-catalogue
Jacques Zon (1872-1932)

Boerenpaar op het land

pastel

36 x 27 cm.

gesign. l.o., '05

1

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340

outbid-warning
Overboden