020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4865
Jacques Zon (1872-1932)
Boerenpaar op het land
pastel
36 x 27 cm.
gesign. l.o., '05
1
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Hamerprijs:
€ 340
Overboden