Catalogusnummer: 4866A
Marius Bauer (1867-1932)
Optocht met olifanten in een Oosterse stad
ets
34 x 50 cm.
gesign. r.o., N. 4
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Hamerprijs:
€ 300