Catalogusnummer: 4866A
Marius Bauer (1867-1932)

Optocht met olifanten in een Oosterse stad

ets

34 x 50 cm.

gesign. r.o., N. 4

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300