Catalogusnummer: 4866
Marius Bauer (1867-1932)
De heilige kameel
ets
57 x 68 cm.
gesign. r.o., No. 9
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700
Hamerprijs:
€ 700