1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
0099971819
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4983
update-catalogue
Hendrik IJkelenstam (1897-1993)

Stilleven

board

50 x 38 cm.

gesign. r.o., 1930

1

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70

outbid-warning
Overboden