020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4907
Onduidelijk gesign. r.o.
Boeren op het land bij hooischelven
doek
30 x 38 cm.
1
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80
Overboden