1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4907
update-catalogue
Onduidelijk gesign. r.o.

Boeren op het land bij hooischelven

doek

30 x 38 cm.

1

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80

outbid-warning
Overboden