13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2656
Glazen vaas,
met verzilverde rand. Gesigneerd Cl. Monod en genummerd
h. 24,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Hamerprijs:
€ 120