3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4634
Jacob Nieweg (1877-1955)
Boten op een meer
doek, niet ingelijst
60 x 75 cm.
gesign. l.o., 1921
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250
Hamerprijs:
€ 1.250