Catalogusnummer: 4855
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)

Gezicht op een stad vanaf een dak

aquarel

31 x 55 cm.

gesign. J.H.W. r.o.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000