020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4883
Hendrik Schaap (1878-1955)
Paarden op een kade
houtskool en pastel
32 x 50 cm.
gesign. l.o., 1905
1
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80
Overboden