020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4981
Henri van Daalhoff (1867-1953)
Vier diverse werken
doek en paneel
30 x 40 cm. - 20 x 30 cm.
gesign.
4
Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:
Overboden