1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0076736982
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4981
update-catalogue
Henri van Daalhoff (1867-1953)

Vier diverse werken

doek en paneel

30 x 40 cm. - 20 x 30 cm.

gesign.

4

Taxatie: € 300 - 500
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden