Catalogusnummer: 2865
China, paar porseleinen dekselvazen, 20e eeuw,

geribd en met decor van kylins, en boeddhistische symbolen in geel en grijs op groen fond. Gemerkt met 6-karaktermerk Wanli

h. 49 cm.

2

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200