10e zitting - Woensdag 18 november 10.00 uur: 1571-1699 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1781
China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,

met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt.

h. 32 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20