020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 11 juni 10.00 uur: 4800-4979 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4975
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)
Bloemstilleven
doek
50 x 40 cm.
gesign. r.o.
1
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Hamerprijs:
€ 60
Overboden