1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
0099971856
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4989
update-catalogue
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)

Bloemstilleven

doek

50 x 40 cm.

gesign. r.o.

1

Taxatie: € 100 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden