Catalogusnummer: 5129
Jan Schlechter (1922-2009)

Abstracte compositie. Hierbij schilderij door Jo Spier.

aquarel

16 x 27 cm.

gesign. r.o., 1961 en board, 30 x 30 cm.

2

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150

Hamerprijs: € 150