1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4936
update-catalogue
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)

Vissen / Bloemen

drie schetsen

ca. 10 x 10 cm.

éénmaal gesign.

2

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60

outbid-warning
Overboden