1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Alphons Vermeir (1905-1994)
Zomers landschap met koren
gesign. l.o., litt: Stappaerts en Turkry, Alphons Vermeir, p. 48
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Overboden