1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4922
update-catalogue
Alphons Vermeir (1905-1994)

Zomers landschap met koren

doek

60 x 80 cm.

gesign. l.o., litt: Stappaerts en Turkry, Alphons Vermeir, p. 48

1

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden