020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4894
Nikolaas Matthijs Eekman (1889-1973)
'De eenogige'
tekening
28 x 32 cm.
gesign. l.b.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50
Overboden