1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4894
update-catalogue
Nikolaas Matthijs Eekman (1889-1973)

'De eenogige'

tekening

28 x 32 cm.

gesign. l.b.

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50

outbid-warning
Overboden