Catalogusnummer: 2841
China, famille rose-verte bord en vier kopjes, 18e eeuw,

met decor van bloesem en vruchten/bloesem (kopjes licht beschadigd)

diam. 23 cm.

5

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300