0099971897
Catalogusnummer: 4818
Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)

Herders met kudde aan een rivieroever.

prent/ets

15 x 22 cm.

ongesign., 1769

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70