3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4548
Pierre Comba (1859-1934)
Franse soldaten in de bergen
aquarel
34 x 17 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200