3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4548
Pierre Comba (1859-1934)

Franse soldaten in de bergen

aquarel

34 x 17 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200