Catalogusnummer: 5120
Giovanni Frangi (geb. 1959)

Bomen

aquarel, pastel en gouache

34 x 44 cm.

gesign. m.r.

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400