Catalogusnummer: 5120
Giovanni Frangi (geb. 1959)
Bomen
aquarel, pastel en gouache
34 x 44 cm.
gesign. m.r.
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Hamerprijs:
€ 400