3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4543
Hobbe Smith (1862-1942)
Landschap met molen
61 x 81 cm.
gesign. r.o.
Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400
Hamerprijs:
€ 400