14e zitting - Vrijdag 20 november 14.00 uur: 4000-4305 - Aziatica (Japan 4000- 4220) (Houtsnedes 4250-4305)
Catalogusnummer: 3182
Japan, blauw-wit porseleinen dekselkom, vroeg Meiji periode,

met gekleurd decor in vakwerk op rood-verguld fond. Gemerkt met 6-karaktermerk 'Zoshun-tei Sam-po sei' (made by Sampo at the Zoshun hall).

diam. 25 cm

Taxatie: € 90 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80