China, porseleinen stemcup, Qing dynastie, 19e eeuw,
met rood decor van draken met parel rondom, de stam met ruyimotief en vleermuizen en perziken als symbool voor lang leven (gerestaureerd)
Taxatie: € 150 - € 200
Hamerprijs: