Catalogusnummer: 2843
China, porseleinen stemcup, Qing dynastie, 19e eeuw,

met rood decor van draken met parel rondom, de stam met ruyimotief en vleermuizen en perziken als symbool voor lang leven (gerestaureerd)

h. 16, diam. 16 cm.

restored

Taxatie: € 150 - € 200
Hamerprijs: