5e zitting - Donderdag 31 oktober 19:00 uur : 0700-0899 - Zilverwerk
Duitsland, dienblad met zilveren montering, 19e eeuw, drinkkom en presenteerschotel,
langwerpig met afgeronde hoeken met laurierbladrandversiering, twee ovale handgrepen met strikversiering, mahoniehouten blad, Mt. Gebr. Friedlander, H gemerkt, Berlijn, 1e gehalte, en gehamerde gelobde drinkkom met twee versierde grepen, gemerkt met meesterteken IHG jrl. N. 3e gehalte.
65 x 41 cm, 3,5 br 12 cm, diam 30 cm, 1023 gr. (excl. blad)
Taxatie: € 180 - € 300
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400