1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4873
update-catalogue
Georg Rueter (1875-1966)

Portret van een jonge vrouw

houtskool en krijt

55 x 45 cm.

gesign. r.o., 1918

Uit de collectie van een heer van stand

1

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180

outbid-warning
Overboden