4822-1
Catalogusnummer: 4822
G. Bonte (vroeg 19e eeuw)

Schepen voor anker op een kalm meer

inkt en aquarel

43 x 61 cm.

gesign. l.o., 1813

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80