IMG_9739
Catalogusnummer: 5014
Mogelijk van de hand van Serge Charchoune (1888-1975)

Zonder titel. Provenance Tom Lenders, Amsterdam

olieverf op doek op board

19 x 35 cm.

ongesigneerd

Tom Lenders, Amsterdam

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100