0099971980
Catalogusnummer: 4836
Eduard Keil (19e/20e eeuw)

Elegant gezelschap in een interieur

50 x 80 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240