Catalogusnummer: 4947
Kees van Dongen (1877-1968)

Vier diverse ingelijste litho's, afkomstig uit 'La revolte des anges', 1951.

vier litho's

25 x 21 cm.

4

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525