4815
Catalogusnummer: 4815
Henri Jean St-Ange Chasselat (1813-1880)

Groentemarkt bij Saint-German-des-Prés

aquarel

46 x 31 cm.

gesign. l.o., herkomst: familie van de kunstenaar

Taxatie: € 200 - 400
Hamerprijs: