40921486
Catalogusnummer: 4923
Burchard Theodoor Paets (1872-1938)

Gezicht op een dorp. Hierbij gouache door Tom Slager, Spaans landschap.

doek,

36 x 85 cm.

gesign. r.o., en gouache, 16 x 23 cm.

Herkomst: Uit een particuliere collectie uit het zuiden des lands

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80