15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Belgie, bronzen wandschotel, begin 20e eeuw,
met Chinoiserie relief van vissers aan waterkant. Gemerkt Cie des bronzes Bruxelles
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80