China, zeskantige porseleinen balustervormige vaas, Qing dynastie, 19e eeuw,
met monochroom rood glazuur. Gemerkt met 4-karaktermerk Kangxi
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320