Catalogusnummer: 2902
China, zeskantige porseleinen balustervormige vaas, Qing dynastie, 19e eeuw,

met monochroom rood glazuur. Gemerkt met 4-karaktermerk Kangxi

h. 36 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320