15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Plated objects and objets de vertu
Catalogue number: 1020
Imitatie ivoren toiletstel in etui, eind 19e eeuw.

Hierbij diverse objets de vertu, w.o. schildpad etui

1 + ds

Estimate: € 50 - € 80
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220

Hammer price: € 220