15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Plated objects and objets de vertu
Imitatie ivoren toiletstel in etui, eind 19e eeuw.
Hierbij diverse objets de vertu, w.o. schildpad etui
Estimate: € 50 - € 80
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220